%20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM
NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR

Stil Tüyoları ile Daha Uzun Görünmek İçin 9 Adım

Tarih: 15.12.2022 13:48
Stil Tüyoları ile Daha Uzun Görünmek İçin 9 Adım
Her mevsim doğru şekilde ve şık bir stilde giyinmek adeta bir zevk sanatı olarak kabul edilir. Hemen herkesin kendine ve vücut tipine yakışan elbise çeşitlerini tercih etmeleri gerekir. Çünkü modaya uyum sağlamak adına her seçeneği giyinmek tüm bedenlere yakışmaz. Bu nedenle de kilolu ya da zayıf kadınların tercihleri de farklı olacaktır.
Koleksiyonlarımız arasında her bedene uyacak modeller tasarımcılarımız tarafından özel olarak düşünülür. Kilolu kadınların genel olarak asimetrik kesimleri tercih etmeleri gerekir. Tüm bunların yanı sıra bir de uzun boylu görünmek isteyen pek çok kadın vardır. Birtakım ufak tüyolar ile kadınların olduklarından daha uzun görünmeleri mümkündür.Behice Sağlamolarak herkesin istediği tarzı gösterirken kendine yakışan parçaları bulmalarını sağlayacak geniş ürün seçenekleri ile sizlerin hizmetinizdeyiz. İster zayıf görünüm olsun ister uzun görünüm olsun kaliteli parçalarımız ile mümkün hale gelir.
Şimdi size uzun görünmek için uygulanabilecek 9 taktik!
  1. Tek parça ya da tek renk giysiler

Hayatın her alanında gözü fazla yormayan kıyafetler, büyük kolaylık sağlar. Bununla beraber tek renkte dizayn ettiğimiz elbiseler ya da pantolon bluz kombinleri kadınların olduklarından daha uzun görünmelerine de imkan tanır. Desenli ya da farklı renk tonlarına sahip olan kıyafetler genel olarak vücudunu ikiye böler. Bu nedenle de daha kısa görünüme sebep olma ihtimali oldukça yüksektir.
  1. V yaka bluzlar

V yaka detayına sahip olan bluz ya da kazak modellerimiz, boyun kısmını açıkta bırakır. Bu sayede de tüm vücut olduğundan daha uzun görünür.
  1. Nötr renkte ayakkabılar

Ayakkabıların bacak boyunu kısa göstermemesi adına nötr renk tonuna sahip modellerin tercih edilmesi önerilir. Canlı renk tonundaki ayakkabı seçenekleri, insanların dikkatini vücudun daha kısa olan bölgesine çeker. Ancak pastel renklerdeki modeller, başarılı bir şekilde bacakları olduğundan daha uzun gösterir. Bu sayede de boyu uzatır.
  1. Yüksek bel pantolonlar

Uzun boylu olan kadınlar düşük bel tasarıma sahip pantolon modellerimizi rahatlıkla tercih edebilirler. Fakat düşük bel pantolon çeşitleri, bedenin olduğundan daha kısa görünmesine yol açar. Yüksek bel şeklinde dizayn ettiğimiz pantolon seçeneklerimiz, hem bacakların hem de vücudun daha uzun görünmesini sağlar.
  1. İspanyol paça pantolonlar

İspanyol paça pantolon modellerimiz uzun ve kısa boylu kadınlar için son derece uygundur. Bacak boyunu ekstra uzatan, topuklu ayakkabıları da örttüğü için daha uzun görünme imkanı tanıyan İspanyol paça modellerimiz her zaman sık sık tercih edilir. Bel bağcıklı yeni trend pantolon modelimiz ile de uzun görünmek mümkündür.
  1. Boyuna çizgili giysiler

Dikine çizgi detayı boyu olduğundan birkaç santim daha çok uzun gösterdiği pek çok kişi tarafından bilinen bir gerçektir. Bu çizgiler, renkli ya da kalın olabilir. Boyunun kısa olduğunu düşünen kadınların dikey çizgili kıyafet çeşitlerinden birkaç parçayı mutlaka gardıroplarında bulundurmaları gerekir.
  1. İnce kumaşlı kıyafetler

Seçilen kıyafetin kumaşı da, boyu uzun veya kısa gösterebilir. Kalın kumaşlar kullanılarak ürettiğimiz kıyafetler, daha kısa gösterir. Uzun boylu görünmek için ise keten veya pamuklu kumaşlar ile dizayn ettiğimiz kıyafetler tercih edilebilir.
  1. Doğru ceket seçimi

Uzun boylu görünmek isteyen kadınlar için önem arz eden bir diğer konu da doğru ceket seçimidir. Kısa boylu olan kadınların kesinlikle kısa tipteki ceketleri giymemeleri gerekir. Kısa tasarımlı ceketler, kadınların olduğundan daha kısa görünmesine neden olur. Uzun görünmek isteyen kadınların, dizlerinin alt kısımlarına kadar gelen uzun tipli ceketleri tercih etmeleri önerilir.
  1. Mini elbiseler

Mini elbise modellerimiz de özellikle bacak boyunun uzun görünmesini sağlayan parçalar arasında yer alır. Bu nedenle kısa boylu kadınların dolaplarında mutlaka bir adet mini elbise bulunması tavsiye edilir.

 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...