Sıkça Sorular Sorular

Nasıl Sipariş Oluşturup Ödeme Yapabilirim ?

Web sitemizde gezinerek sipariş oluşturabilir kredi kartı ve banka kartı ile online ödeme yapabilirsiniz.

Behice Sağlam WhatsApp hattımız 0543 960 66 65 nolu telefon numarasıdır. Sipariş oluştururken ürün görseli (beden-renk) ile bereaber Ad - Soyad, adres (il, ilçe, mahalle, cadde, sokak, no) belirterek rahatlıkla siparinizi oluşturup EFT veya Havale yoluyla ödeme sağlayabilirsiniz.


Siparişimi Nasıl İptal Edebilirim ?

Yanlış ürün sipariş ettiyseniz veya fikrinizi değiştirdiyseniz ürünlerinizin kargo hazırlıkları başlamadan önce aşağıdaki şekilde kolayca iptal edebilirsiniz. WhatsApp destek hattımız ile iletişime geçerek sipariş numarasıyla birlikte “Siparişimi iptal etmek istiyorum” yazmanız gerekmektedir.


Yurt Dışına ve K.K.T.C'ye Sipariş Gönderimi Yapılıyor ?

Yurt dışına ve K.K.T.C'ye gönderim yapılmaktadır.


Hangi Kargo İle Çalışıyorsunuz ?

Yurtiçi Kargo şirketi ile çalışmaktayız. Saat 09:00-16:00 arasında verilen siparişler gün içerisinde kargoya verilmektedir. Bulunduğunuz adrese göre 2-3 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir.


Toptan Satışınız Var Mı?

Toptan alımlarınız ile ilgili detaylı bilgi alabilmek için WhatsApp Müşteri Hizmetleri numaramız +90 541 337 66 65’dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Bu Sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır.