2000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA !!
Yükleniyor...
KATEGORİLER
NİTELİKLER
FİYAT ARALIKLARI
-

Kadın Hırka

 

Kadın Hırka

Kadın hırka çeşitleri her mevsim kullanılabilen dış giyim ürünlerinden birisidir. Kadın yelek çeşitleriyle birlikte en çok tercih edilen kıyafetler ırkalardır. Serin ve soğuk havalardan korunmak, rahat bir zaman geçirmek isteyenler seçimlerini çok rahat kadın hırka modellerinden yana kullanabilirler.

Hırka kadın giyim ürünleri arasında özellikle kış günleri için düşünülür. Fakat bu düşünce kadın hırka çeşitlerinin kullanım alanlarını son derece sınırlandırmak olur. Çünkü çok farklı kumaşlardan, farklı tasarımlarda, ölçülerde ve renklerde hırkalar mevcuttur. Bu sayede yılın her günü, her alanda ve her ortamda hırkaları kullanabilir hem tarzınızı yansıtabilir hem de vücudunuzu sıcak tutabilirsiniz.

Ülkemizde sahil kesimler hariç diğer bölgelerin yaz akşamlarında dahi serin olduğunu ve akşam dışarı çıkarken yanınızda daima bir üst giyim ürünü bulundurulması tercih edilmektedir. Sahil kesimlerindeyse esinti olmakta, akşamları üzerinize alacağınız bir üst giyim ürününe gereksinim olmaktadır. Kadın hırka modelleri bu manada yaz ortalarında dahi her zaman kullanabileceğiniz, en sürpriz anlarda dahi kurtarıcınız olacak ürünlerdir.

Kadın hırka çeşitleri koruyuculuğu yüksek parçalar oldukları kadar çoğu kez hafif parçalardır. Bu sayede taşıması, muhafaza etmesi rahattır. Eğer aracınız varsa her zaman aracınızda tutabilir, dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Renk, beden, desen, kumaş alternatifleriyle en şık 2022 kadın hırka trendleri sayfamızda bulabilirsiniz.

Her Tarza Uygun Kadın Hırka Modelleri

Hırka kadın üst giyim ürünleri arasında daima trendler arasındadır. Bunda hırkaların kullanışlı olması kadar model zenginliği de etkilidir. Modelleri öncelikle kumaşlarına göre detaylandırmak mümkündür. Daha çok yünlü ve pamuklu kumaşlardan üretilen hırkalar kışlık olarak tercih ediliyorsa yünlü kumaşlar seçilebilir. Yaz günleri için ya da sezon sonları için bir hırka tercihiniz varsa pamuklu ve keten kumaştan hırkalar daha iyi bir seçim olacaktır. Keten ve pamuklu kumaşlardan üretilen kadın hırka modelleri siz serin tutacağı gibi rüzgârdan korunmanıza da yardımcı olacaktır.

Kadın hırka modelleri tasarım olarak çok fazla alternatif sunmaktadır. Yaka tasarımlarında V yaka, yuvarlak yaka, üçgen yaka, dik yaka gibi çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Her bir yaka modeli hem kombin yapmada hem de tarzınızı yansıtmada alternatifler sağlamaktadır. Bu nedenle 2022 kadın hırka trendleri arasında dilediğiniz yaka modelini seçebilirsiniz.

Hırka kadın giyim modelleri gövde kısmında fermuar ve düğme seçeneklerine sahiptir. Özellikle düğmeli hırla modelleri çok daha fazla öne çıkmaktadır. Düğme tercihi farklı boyutlarda, renklerde ve hatta materyallerde yapılabilmektedir. Kimi zaman büyük düğmeler dikkatleri gövde kısmına çıkmakta kimi zaman küçük düğmeler aksesuarların öne çıkmasını sağlamaktadır.

Hırka kadın giyim ürünleri boyut olarak da alternatiflere sahiptir. Uzun hırka modelleri basen ve kaça altlarına kadar uzanırken kısa hırka modelleri belde bitmektedir. Kısa hırkalar son dönemde oldukça popüler olup blazer kadar dahi kısalmıştır. Böylece hırkanızı dilediğiniz uzunlukta tercih edebilirsiniz.

Kadın hırka çeşitleri kol tasarımında da farklı tarzlara sahiptir. Lastikli, uzun kollu modeller olduğu gibi daha kısa ve geniş kol modelleri de mevcuttur. Bu sayede üzerine giyilen gömlek, badi gibi ürünlerin kolları sergilenebilmekte, farklı tarzlar elde edilebilmektedir. Sayfamızda bütün bu detaylara ve çok daha fazlasına sahip seçenekler sizleri beklemekte, her tarza hitap eden alternatifler sizleri beklemektedir.

Her Vücut Tipine Uygun Kadın Hırka Modelleri

Kadın hırka çeşitleri arasında seçim yaparken birtakım detayları göz önünde bulundurarak daha doğru tercih yapabilirsiniz. Kadın hırka fiyatları dışında öncelikle hırkadan beklentinizi ve vücut tipinizi göz önünde bulundurmalısınız.

Vücut tipleri kişilerin metabolizmalarıyla alakalı olup yaşam boyu kendini korur. Her vücut tipinin kalınlığı ve oranları farklı olduğu için aynı hırka modeli bütün kadınlarda hoş durmayabilir. Bu nedenle 2022 kadın hırka trendleri arasında tercihte bulunurken vücut tipinizi tanımanız, ona göre seçim yapmanız satın alacağınız hırkayı çok daha uzun süre severek kullanabilmenizi sağlar.

Armut vücut tipi, elma vücut tipi, dikdörtgen vücut tipi ya da kum saati vücut tipi gibi bütün vücut tiplerine uygun modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Sizi sıcak tutacak ve şıklığınızdan ödün vermeyeceğiniz ürünleri satın alabilirsiniz.

Behice Sağlam ile Kendi Tarzınızı Oluşturun!

Behice Sağlam olarak birbirinden uygun kadın hırka fiyatları yanında ürünlerimizin daha başka avantajlarıyla da öne çıkmasını sağlıyoruz. Her zaman birinci kalite kumaşların ve materyallerin kullanıldığı hırkaları sayfamıza taşıyoruz. Böylece dayanıklı, sağlam ürünleri yıllar boyu güvenle kullanabilme fırsatı veriyoruz.

Her bir hırkamızın tasarımı ve rengi ile şık olmasına da özen gösteriyoruz. Evde, ofiste, dışarda, özel davetlerde, tatilde ve diğer bütün ortamlarda severek kullanabileceğiniz alternatifler geliştiriyoruz.

 

Tarz Sahibi Kadınların Tercih Ettiği Hırka Modelleri

Tarz sahibi kadınlar bulundukları her ortamda tarzlarından ödün vermezler. Sayfamızda rengiyle, duruşuyla, kalitesiyle tarzınızı yansıtabileceğiniz, size layık modeller birbirinden uygun kadın hırka fiyatları ile satıştadır. Dilediğiniz ren ve modelde beden ölçülerinize en uygununu seçebilir, kolayca sipariş vererek yılın her döneminde yanınızdan ayırmayacağınız bir parçaya sahip olabilirsiniz.
Devamını Oku
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
Yükleniyor...