%20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM %20 İNDİRİM
NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %20 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR
Yükleniyor...
KATEGORİLER
NİTELİKLER
FİYAT ARALIKLARI
-
Ürün bulunamadı.

Kadın Kaban

 

Kadın Kaban

Kadın kaban çeşitleri dış giyim ürünleri arasında her zaman olmazsa olmazlardandır. Kadın kimono çeşitleri ara geniş bir seçenek sunmaktadır. Kadın yelek çeşitleri özellikle ara mevsimlerde kurtarıcı niteliğinde bulunmaktadır. Fakat kış modasının belirleyicisi daima kabanlar olmaktadır.

Kadın kaban modellerinin en trend tasarımlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Her biri eşsiz çizgilerle hazırlanmış ürünlerimiz hem kış aylarında vücudunuzu ısıtacak hem de şık bir görünüme sahip olmanızı sağlayacaktır. Farklı kumaş modellerinden, farklı kesim ve tasarımlarda onlarca farklı modeli beğeninize sunuyoruz. En özgün kadın kaban modelleri ile stilinizi yansıtacak, şıklığı ve rahatlığı bir arada sunacak çeşitleri karşınıza çıkarıyoruz.

Kaban kullanımının en temel amacı soğuktan korunmaktır. Çünkü ülkemiz iklim kuşağı itibariyle hemen her bölgemiz oldukça sert geçmekte, uzun süren soğuklar mevsimsel hastalıkların fazlaca görünmesine neden olmaktadır. Üşütüp hastalıklara maruz kalmamak için kabanlar kullanılmalıdır. Üstelik kaban seçiminde kaliteye özen gösterilmeli, insan sağlığına uygun materyallerden üretilmiş, en zorlu hava şartlarında dahi sizi ısıtacak tercihlerde bulunmalısınız. Sayfamızda ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacak kadın kaban modellerini beğeninize sunuyoruz.

 

Her Tarza Uygun Kadın Kaban Modelleri

Kaban modelleri kullanılan kumaş türü, boyutu, tasarımı aksesuarları gibi ayrıntılara göre detaylandırılmaktadır. Modelin fazla olması her kadına tarzını yansıtabilme imkânı vermekte, bulunduğunuz bölgeye, ihtiyaçlarınıza, kullanım alışkanlıklarınıza göre tercih yapabilmeniz mümkün olmaktadır.

Uzun kaban modelleri boyut olarak boyundan başlayıp topuklara kadar inebilmektedir. Koruyuculuğu en yüksek kaban modelleridir. Özellikle sert iklimin hâkim olduğu, dışarda fazla zaman geçirenlerin ve fazla üşüyenlerin tercihi kesinlikle uzun kabanlardan yana olmalıdır. Uzun kabanlar tarz olarak son derece şık bir görüntü de kazandırır. Boyu orta ve uzun olan kadınlar için uzun kabanlar çok farklı kombinlere imkân verir.

Kısa kabanlar bir diğer kadın kaban modelleridir. Boyut olarak uzun kabanlara nazaran daha kısa olup basen altında, basende ya da bel hizasında bitebilmektedir. Tarzını kısa modellerden yana kullanmak isteyenlere hitap eden ürünler arasında oldukça geniş bir seçenek olup rahatlıkla aradığınızı bulmanız mümkün olmaktadır.

Kaban çeşitleri boyutlarına göre ayrılığı gibi diğer detaylarına göre de sınıflandırılabilmektedir. Cepler kabanların en özel bölümlerinden birisi olup farklı şekillerde ve boyutlarda cep tasarımları kullanılabilmektedir. Cepler hem kabam modelleri açısından kullanışlılığı hem de şıklığı etkilemektedir. Modellerimizde çeşitli cep tasarımları kullanılarak modellerimiz zenginleştirilmiştir.

Yaka tasarımı kabanlarda tarzı belirleyen detaylardan bir diğeridir. Üçgen yaka, dik yaka, yuvarlak yaka, V yaka gibi çeşitli yaka tipleri kullanılabilmektedir. Yaka modellerine göre kabanların kullanım kolaylığı da ortaya çıkmaktadır. Modellerimiz arasında çok farklı yaka tasarımlarında kaban modelleri sizleri beklemektedir.

Tarzınızı yansıtacak kaban detaylarından bir diğeri fermuar ve düğmelerdir. Kimi modellerde önden fermuarla kapanabilmekte, kimi modellerde düğme kullanılmaktadır. Fermuar kabanlara biraz daha spor hava katarken kullanımı da daha pratikleştirmektedir. Bununla birlikte klasik kaban modelleri ekseriyetle düğmelidir ve düğmeler farklı boyutlarda, farklı materyallerdedir. Böylece benzersiz görünümler ortaya çıkarılabilmektedir.

Kemer detayı kadın kaban çeşitlerine farklılık katan detaylardan birisidir. Alt kısmında kemer bulunan modeller sportif bir hava oluşturmakta, dinamik ve harekete hazır bir kombin isteyenler seçimlerini kemerli kabanlardan yana kullanabilirler.

Kaban modelleri renk açısından da son derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Siyah, gri, kahverengi gibi renkler kabanlarda en fazla karşımıza çıkanlar olsa da çok daha farklı renk alternatifleri mevcuttur. Son yıllarda temel renkler yanında ara renkler de kabanlarda kullanılmaya başlamış, böylece her tarza ve zevke hitap eden seçenekler oluşmuştur.

Her Vücut Tipine Uygun Kadın Kaban Modelleri

Kaban fiyatları ve modelleri oldukça geniş seçeneğe sahiptir. Bununla birlikte tercih yaparken göz önünde bulundurmanız gereken temel hususlardan birisi vücut tipiniz olmalıdır. Elma vücut tipi, armut vücut tipi, dikdörtgen vücut tipi, kum saati vücut tipi gibi genel vücut tiplerine göre seçim yapılması halinde tarzınızı yakalamanız daha kolay olacaktır.

Sayfamızda geniş ürün seçeneği oluşturulurken yalnızca tasarım ve renk olarak değil, vücut tipleri açısından da detaylar düşünülmüştür. Farklı vücut tiplerine en uygun kaban modelleri birbirinden uygun kaban fiyatları ile sizleri karşılamakta, kolaylıkla alışveriş yapmanız mümkün olmaktadır.

 

Behice Sağlam ile Kendi Tarzınızı Oluşturun!

Kadın kaban çeşitlerinde Behice Sağlam olarak kendi tarzınızı oluşturmanıza olanak sağlıyoruz. Hangi kumaş türlerinden hoşlanıyorsanız ona göre kumaş çeşidi seçebilirsiniz. Uzun ya d kısa kabanlar arasından tarzınızı en iyi yansıtacağını düşündüğünü tercih edebilirsiniz. Ne tür renklerden hoşlanıyorsanız ya da kombin yapacağınız renklere göre kaban rengi seçebilirsiniz. Alacağınız her ürün kalitesi, şıklığı, modaya uygunluğu ile beklentilerinizi karşılayacaktır.

 

Tarz Sahibi Kadınların Tercih Ettiği Kaban Modelleri

Kaban tarz sahibi kadınların son yıllarda en çok tercih ettiği üst giyim ürünlerinden birisidir ve sayfamızda kaliteli, şık, kullanışlı, rahat ve tarz kabanlar beğeniye sunulmuştur. İhtiyaçlarınızı, beden ölçünüzü ve bütçenizi göz önünde bulundurarak dilediğiniz tercihte bulunabilir, kolayca siparişinizi verebilirsiniz.
Devamını Oku
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
Yükleniyor...