TÜM ÜRÜNLERDE SEPET'TE NET %20 İNDİRİM!!

İade Koşulları

İade Prosedürlerimiz Nelerdir ?

İadenizi siparişinizi teslim aldıktan 14 gün içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Ürün yada ürünlerin kullanılmamış olması gerekmektedir.Kozmetik ürünlerin kullanılmaması gerekmektedir.( parfüm,ruj,deodorant vs.)

Ürün yada ürünlerin etiketleri kesinlikle ürün üzerinde ve zarar görmemiş durumda olmalıdır.

Behicesağlam’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Behicesağlam’a başvurarak, iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.

İade edilecek ürünler ile birlikte sipariş kağıdınızı tek bir pakete koyun. Paketi iade kargo koduyla birlikte Yurtiçi kargoya teslim edin. Kodu vermeniz yeterlidir, ayrıca bir İade adresi belirtmeniz gerekmez.

İade İşlemini Nasıl Yapabilirim ?

Behicesaglam.com da sağ üstte yer alan 'Hesabım' bölümünden 'Siparişlerim'e' gidebilir veya Ana sayfanın en alt bölümün de yer alan Kolay İade butonuna tıklayarak talep oluşturabilirsiniz.

Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

İade Kodumu Nasıl Alabilirim ?

İade talebiniz onaylandıktan sonra 'Hesabım' bölümünden veya Ana sayfada yer alan “Kolay İade” butonuna basarak veya 579876171 nolu iade kodunu kullanarak gönderim yaparak bize ulaşabilirsiniz. 

Alışverişlerde İade Süresi Nasıl Gerçekleşmektedir ?

Ürün bizlere ulaştıktan sonra iade işleminiz alışveriş yaptığınız karta gerçekleşmektedir. İade süresi bankalara bağlı olarak 7-14 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılmış olacaktır.


İade Kargo Masraflarından Kim Sorumlu Olacaktır ?

İade işlemlerinde kargo bedeli sizlere aittir. Yurtiçi kargo şirketi ile karşı ödemeli bir şekilde göndermiş olduğunuz ürün bizlere ulaştıktan sonra ürün bedeli üzerinden 80 TL kargo bedeliniz kesilip iadeniz hesabınıza aktarılmış olacaktır. İade kargonuzu başka bir kargo firması ile göndermek isterseniz kargo ücretinin sizin tarafınızdan karşılanması gerektiğini unutmayınız.

İade Ettiğim Ürün/Ürünlerin Geri Ödemesi Ne Zaman Yapılacak?

Depomuza ulaşan ürünlerin iade politikamıza uygunluğu incelendikten sonra, en geç 15 iş günü içerisinde para iadeniz ödeme şeklinize göre kredi kartı ile yaptıysanız kredi kartınıza Whatsapp üzerinden havale ile yaptıysanız bizimle paylaşmış olduğunuz IBAN numaranıza yapılacaktır. Kredi kartı iadelerinde kartınıza iadenin yansıması bankanıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Eğer iadeniz hakkında hala şüpheleriniz var ise lütfen 543 960 66 65 whatsapp hattımıza talebinizi iletin ya da 0850 241 78 65 müşteri hizmetlerimizi arayınız.

Yanlış ve Kusurlu Ürün Gönderiminde Ne Yapmalıyım ?

Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi anlaşmalı olduğumuz kargo firmasından anlaşma cari kodu ile karşı ödemeli olarak iade gönderiniz. Siparişi ödeme şeklinize göre para iade talebiniz işleme alınacaktır.


 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...