2000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA !!
Yükleniyor...
KATEGORİLER
NİTELİKLER
FİYAT ARALIKLARI
-

 

Kadın Alt Giyim

Kadın üst giyim ürünlerinin tamamlayıcısı doğal olarak alt giyim ürünleridir. Kadın eşofman altı başta olmak üzere farklı kategorilerdeki alt giyim ürünlerini sayfamızda beğeniye sunuyoruz. Her biri özgün tasarımlara sahip olan, klasik, spor, ofis, günlük gibi her türlü tarza hitap eden, tamamı birinci sınıf materyallerde üretilen ürünleri sayfamızda görebilirsiniz.

Kadın alt giyim ürünlerimizde geniş ürün seçeneği yanında belli hususları teme öncelik kabul ediyoruz. Bunların başında modaya uygun, özgün tasarımlar geliyor. Her bir parçamızın özenle tasarlanmasına, başka bir yerde bulamayacağınız, kendi tarzınızı ortaya koyabileceğiniz, en trend tarzları çok rahat yakalayabileceğiniz seçenekleri karşınıza çıkarıyoruz.

Kaliteli materyalin hem ürünün kullanım ömrünü hem şıklığını hem tarzını hem de kullanışlılığını doğrudan etkilediğini biliyoruz. Bu nedenle kadın pantolon ve diğer bütün ürünlerimizde birinci kalite materyallerin olmasına özen gösteriyor, güvenle satın alabileceğiniz ürünleri satışa sunuyoruz.

Sayfamızdaki kadın pantolon modelleri ve diğerlerinde şıklığı da göz ardı etmiyoruz. Bütün kadınların en güzel şekilde giyinmeyi hak ettiklerini ve bunu sevdiklerini biliyoruz. Bu nedenle işlemeleriyle, desenleriyle, renkleriyle, kesimleriyle, baskılarıyla göz kamaştıran pantolon kadın tasarımlara tek tıkla sahip olabilmenizi sağlıyoruz.

Her Tarza Uygun Kadın Alt Giyim Modelleri

Kadın alt giyim ürünlerimizle bütün ihtiyaçları karşılamaya çalışıyor, bu nedenle kadın pantolon dahil çok geniş bir ürün seçeneği ile karşınıza çıkıyoruz. Sayfamızdaki başlıca alt giyim çeşitleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Eşofman altı,
  • Short,
  • Pantolon,
  • Jean,
  • Tayt,
  • Etek.
Eşofman altı her zaman en çok tercih edilen kadın alt giyim ürünlerindedir. Ev ortamlarının olmazsa olmazı olan eşofman altları aynı zamanda dış giyim ürünleri olarak da kullanılabilir. Rahatlığı ve hareketliliği simgeleyen eşofman altlarında dar kesim, geniş kesim, lastikli paça, geniş paça, çıtçıtlı paça gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Bu sayede herkes istediği rahatlığı ve tarzı sayfamızdaki eşofman altlarıyla yakalayabilmektedir.

Eşofman altı her zaman en çok tercih edilen kadın alt giyim ürünlerindedir. Ev ortamlarının olmazsa olmazı olan eşofman altları aynı zamanda dış giyim ürünleri olarak da kullanılabilir. Rahatlığı ve hareketliliği simgeleyen eşofman altlarında dar kesim, geniş kesim, lastikli paça, geniş paça, çıtçıtlı paça gibi çeşitli seçenekler mevcuttur. Bu sayede herkes istediği rahatlığı ve tarzı sayfamızdaki eşofman altlarıyla yakalayabilmektedir.

Pantolon kadın giyim ürünleri arasında her zaman olmazsa olmazdır. Kadın pantolon modellerinin bu kadar fazla rağbet görmesinde ürün çeşitliliğinin fazlalığı en temel etkendir. Çok farklı kumaşlardan, farklı kesimlerde, renklerde, kalınlıklarda tasarlanabilen pantolon kadın için daima kurtarıcı olmakta, gardıroptaki birkaç pantolon her ortamda kullanılabilmektedir.

İnce kumaşlardan, daha geniş kesim tasarlanan pantolonlar yaz ve bahar aylarının, tatillerin, günlük gezintilerin en rahat parçaları olurken kış ayları için daha kalın kumaşlardan, daha koyu renk pantolonlar kullanılabilir. Mesela şalvar pantolon kadın alt giyim modasının son dönemlerdeki trendidir. Üst kısmı geniş olmasından dolayı şalvara benzetilen bu modeller rahatlığı temsil etmekte, farklı paça çeşitleriyle karşımıza çıkmaktadır. Şalvar kadın pantolon modelleri kumaş ve rengine göre her mevsim tarzınızı yansıtmanıza imkân verdiği gibi özellikle yaz aylarında, sıcak havalarda her ortamda kullanılabilmektedir.

Her ne kadar kadın pantolon modelleri arasında sayılabilse de Jeanlar çoğu kez ayrı bir kategori olarak ele alınır. Bunun en temel nedeni kumaşlarından kaynaklanmaktadır. Daha spor bir tasarıma sahip olan Jeanlar günümüzde çok farklı modellerle karşımıza çıkmakta, bu da Jean kadın pantolon çeşitlerinin kullanım alanını genişletmektedir. Başta mavi tonları olmak üzere siyah, beyaz, gri ve daha başka renklerde, farklı kesimlerde ve tarzlarda Jeanlar sayfamızda sizleri beklemektedir.

Taytlar en az kadın pantolon modelleri kadar geniş seçeneğe sahiptir ve sporda, günlük hayatta, evde, tatilde kullanabileceğiniz alt giyim ürünleri olarak öne çıkmaktadır. Farklı kumaşlardan, farklı uzunluklarda ve tasarımlarda mevcut olan taytlar arasından tarzınıza en uygununu seçebilirsiniz. Özellikle vücudu saran yapılarıyla hareket özgürlüğü veren tayları farklı üst giyim ürünleri ve spor ayakkabılarla kombin edebilirsiniz.

2022 kadın pantolon çeşitleri kadar dikkat çeken bir diğer kategori eteklerdir. Etek, kadın giyiminde asırlardır öne çıkmakta, farklı boyutlarda, farklı kesimlerde, desenlerde, kumaşlarda yapılarıyla her tarza hitap etmektedir. Sayfamızda yılın her mevsimi, her ortamda ve tarzda tercih edebileceğiniz rengarenk etekler sizleri beklemektedir.

Her Tarza Uygun Kadın Alt Giyim Modelleri

Kadın pantolon çeşitleri ve diğer bütün alt giyim ürünlerinde seçim yaparken vücut tipinizi göz önünde bulundurmalısınız. Böylece uzun süre severek kullanabileceğiniz ürünler satın alabilirsiniz. Sayfamızdaki bütün kategorilerde, her vücut tipine uygun tasarımlar mevcuttur. Böylece şıklığınızı çok daha iyi ortaya koyabilirsiniz.

Behice Sağlam ile Kendi Tarzınızı Oluşturun!

Behice Sağlam olarak özgün tasarımlarımız ve geniş ürün seçeneğimizle kendi tarzınızı oluşturmanıza olanak veriyoruz. 2022 kadın pantolon modelleri, tayt modelleri, etek modelleri ve diğerlerinde rengarenk, farklı boyutlarda her biri birbirinden kaliteli ürünlerimizi seçebilirsiniz. Çeşitli kombinlerle tarz oluşturabilirsiniz.

Tarz Sahibi Kadınların Tercih Ettiği Alt Giyim Modelleri

2022 kadın pantolon, etek, short, tayt, Jean ve eşofman altı modellerinde başka hiçbir yerde bulamayacağınız çeşitleri beğeniye sunuyoruz. Şalvar pantolon kadın ürünleri başta olmak üzere yılın her döneminde severek kullanabileceğiniz, şıklığı ve rahatlığı bir arada bulabileceğiniz ürünleri kolayca satın alabilmenizi sağlıyoruz.

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Son Gezilenler
Yükleniyor...