WORLDWIDE SHIPPING IS ACTIVE NOW !

Yaz Sezonuna Özel Kır Düğünü Kıyafetleri

Date: 15.12.2022 13:52
Yaz Sezonuna Özel Kır Düğünü Kıyafetleri
Yaz aylarının gelmesi ile beraber düğün davetleri de ortaya çıkmaya başladı. Yaz düğünü denildiği zaman ise akla çoğu zaman kır düğünü konseptleri gelir. Bu sebeple de pek çok kadın kır düğününde giymek için en güzel abiye modelleri arasında araştırma yaparken çocuğu zaman da nasıl bir kıyafet seçeceği konusunda kararsız kalır.
Kır düğünü için kıyafet seçimi yaparken ağır tarzdaki gece elbiselerinden kaçınılması önemle tavsiye edilir. Kadınların, vücut şekillerine en doğru biçimde uyacak ve kır düğününün de stilini güzel şekilde yansıtacak modellerimiz arasında seçim yapmaları daha doğru olur.
Yaz sezonunda yapılan kır davetlerinde ince kumaşlar ile dizayn ettiğimiz dökümlü modellerimiz son derece şık bir görünüm sergiler. Sezonun da trendleri arasında yer alan çiçek desenli ve pastel renk tonlarına sahip olan uçuş uçuş elbiseler kır düğünü konseptleri için son derece uygundur. Behice Sağlam kalitesi ile sizlere sunduğumuz birbirinden şık tasarımlarımız arasında kır düğünü konseptine uygun çok sayıda seçenek vardır. İşte kır düğününde tercih edilebilecek birbirinden şık tasarımlar!

Çiçek Desenli Kır Düğünü Konseptli Elbiseler

Kır düğününde çoğu zaman arka plan yeşildir. Bu nedenle pek çok canlı renk tonuna sahip abiye elbise modellerimiz arasında tercih yapılabilir. Yeşile hemen her renk tonu fazlasıyla yakışır. Doğanın adeta bir yansıması halinde olan çiçek desenli ve şifon kumaşlı elbise modellerimiz kır düğünü için en ideal seçimler arasında yer alır.
Çiçek desenli elbiseler kapalı mekânlarda yapılan düğünlerde pek fazla değerlendirilmez. Fazla havai bir görüntü oluştururken kır düğünleri için idealdir. Bu nedenle çiçek desenli elbise modellerimiz, kır düğünlerinin başrolü halindedir. Bu tip kombinler için aksesuar seçimi yaparken ise giyilecek elbise desenli olduğundan dolayı daha sade parçalardan yana tercihte bulunmak daha doğru olur. Abartıdan uzak olan küpe, bileklik ve kolye tercihi yapılabilir.

Şifon Elbise Tasarımları ile Şık Görünüm

Yaz sezonunda sıklıkla düzenlenen kır düğünleri için tasarladığımız kıyafet çeşitlerinde en fazla tercih edilen modellerimizin başında şifon elbise tasarımlarımız gelir. Sıcak yaz günlerinde uçuş uçuş stile sahip şifon elbiselerimiz ile son derece ferah ve şık bir görünüm oluşturmak mümkündür. Özellikle pastel renk tonlarına sahip şifon elbise modelleriniz ile oldukça romantik bir şıklık yaratılabilir.
Kır düğünü konseptlerinde fazlasıyla dikkat çeken şifon elbise modellerimizde volan detaylı seçeneklerimiz ile davetin en iddialı kadınları arasında yer almak mümkündür. Şifon elbise modellerimiz için daha detaylı aksesuar seçimi yapılabilir. Çiçek tasarımlı şekilde üretilen küpeler ve tokalar kır düğünü konseptine fazlasıyla yakışır.

Uçuş Uçuş Tasarımlar ile Hem Şık Hem de Rahat Stil

Kır düğünü konsepti, doğa ile bütünleşilen son derece eğlenceli ve keyifli kutlamaların başında yer alır. Hem mekan hem de konsept ile uyum sağlamak amacıyla kır düğünleri için uçuş uçuş stile sahip elbiselerimizden birini tercih etmek son derece doğru bir seçim olur. Helenistik tarza sahip modellerimiz, dökümlü stildeki şifon etekler ile özellikle dans pistinde göz kamaştırıcı bir görünüm ortaya çıkarır. Üst beden kısmı drape ya da ışıltılı işleme detayları ile tasarladığımız pastel tonlara sahip abiye modellerimiz, kır düğününe yönelik elbiseler arasında dikkat çeker.

Birbirinden İddialı Uzun Elbiselerle Şıklığınızı Tamamlayın

Kır düğünleri açık havada gerçekleştiği için şıklıkla beraber rahatlığı da dikkate almak gerekir. Rahat hareket edilecek ve sıcak havalarda terletmeyecek kır düğünü kıyafetlerimiz seçilmesini öneririz. Şık görünümden ödün vermeden rahatlık sunan maxi boy elbise modellerimiz tercih edilebilir. En yeni bluz modelimiz ile arzu edilen şık görünümü yakalayabilirsiniz.
 
How can we help you?
Loading...