WORLDWIDE SHIPPING IS ACTIVE NOW !
Loading...
CATEGORIES
Qualities
Price Range
-

 

Kadın Üst Giyim

Kıyafet modası her geçen gün gelişmekte ve kadınlara özellikle üst giyim parçaları konusunda daha geniş yelpaze sunulmaktadır. Her zaman üst giyim dendiğinde ilk akla gelenler bluz, sweatshirt, elbise, t-shirt, tunik çeşitleri olmaktadır. Bunlarla birlikte kadın üst giyim ürünleri arasında gömlek, zıbın, triko, kazak, atlet, crop, pijama takımı gibi parçalar da sayılabilmektedir.

Kadın üst giyim çeşitlerinin her birinde teknolojinin de gelişimiyle pek çok tarza rastlanabilmektedir. Her mevsime, her tarza, her stile uygun, farklı fiyatlarda ve tasarımlarda parçalar sayfamızda sizleri beklemektedir. İhtiyaçlarınıza ve tarzınıza en uygunları kolaylıkla inceleyebilir, karşılaştırabilir, günlük hayattan en özel davetlere kadar aradığınız her şeyi bulabilirsiniz

Her Tarza Uygun Kadın Üst Giyim Modelleri

Kadın üst giyim ürünleri arasında olmazsa olmazlar büstiyer, zıbın, atlet çeşitleridir. Bunlar kimi zaman üst iç giyim ürünleri olarak değerlendirilebilse de gerek başka kıyafetlerin içine gerekse tek başlarına da kullanılabilmektedirler. Büstiyer modelleri estetiği ve rahatlığı bir arada sunmakta, farklı kıyafet kombinlerine elverişli seçenekler son yılların trendleri arasında yer almaktadırlar. Çok farklı kombinlere elverişli olan büstiyerler bugün ne giysem derdine çözüm olmakta, ışıltılı ve şık kombinler oluşturmanızı sağlamaktadır.

Kadın zıbın modelleri askılı, ipli, likralı, kancalı, çıtçıtlı seçeneklere sahip olup atletlere benzer kullanım sağlamaktadır. Fakat alttan sarmaları sayesinde daha rahat kullanım imkânı vermekte, vücudu daha iyi sarmaktadırlar. Atletler ise her mevsim vazgeçilmez parçalar olup sağlık, zarafet ve pratiklik açısından öne çıkmaktadırlar. Büstiyer, zıbın ve atlet kadın üst giyim modelleri farklı renk, tasarım ve kumaş seçenekleriyle bütün kadınların ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Üst giyim kadın ürünleri arasında gömleklerin ayrı bir yeri vardır. Geçmişten bugüne ofis ortamlarından en özel davetlere, spor giyimden günlük kullanıma kadar her ortamda kullanılabilen gömlekler yaz aylarından kış aylarına yılın her dönemi kullanılabilmektedir. Birbirinden farklı kumaşlardan, kısa ya da uzun, kısa kollu ya da uzun kollu şekilde üretilen gömlekler ile eşsiz kombinler elde edebilirsiniz.

Elbise, tunik, sweatshirt modellerinde de çok fazla seçenek bulunmaktadır. Her mevsimine uygun şekilde üretilebilen bu parçaları eğer kış ve sonbahar aylarında kullanacaksanız daha kalın kumaşlardan üretilmiş şekilde seçebilirsiniz. Bahar ve yaz aylarında kullanacaklarınızı ise daha ince, daha hafif kumaşlardan tercih edebilir, her mevsim kullanabilirsiniz. Tasarım olarak farklı tarzlara uygun modeller sizleri beklemektedir.

Crop ve t-shirt modelleri daha çok bahar ve yaz kadın üst giyim ürünleri olarak düşünülse de her mevsim çok farklı kombinler yapılabilmektedir. Croplar yakalarına ve kollarına göre çeşitlenmekte, balon kol, tek kol, ay kol, askılı, yarasa kol, kısa kol, omzu açık, uzun kol, katmanlı kol, truvakar kol, volanlu crop gibi seçenekler sunmaktadır. Bu sayede herkese uygun seçenekler bulunmaktadır. T-shirtler ise gerek tek başlarına gerek üstlerine gömlek ve başka kıyafetlerle kullanılabilmekte, her mevsim gardıropların olmazsa olmazları arasında yer almaktadırlar.

Bütün üst giyim kadın ürünleri renk, desen, beden, kumaş, tasarım açısından çok geniş yelpaze sunduğundan her tarza hitap eden seçenekler bulunmakta, sizi yansıtacak seçenekler yer almaktadır.

 

Her Vücut Tipine Uygun Üst Giyim Modelleri

Kışlık, yazlık üst giyim kadın ürünleri arasında sayfamızda çok fazla seçenek vardır. Bunlar arasında tercihte bulunurken özellikle vücut tipinize uygun kadın üst giyim modellerine yönelmelisiniz. Her kadın farklı vücut tipine sahip olduğu için daha şık görünüm elde etmek adına vücut tipinizi göz önünde bulundurarak tercihte bulunmalısınız.

Eğer kilolu bir yapıya sahipseniz kadın üst giyim çeşitleri arasında daha geniş kesimlere yönelebilirsiniz. İnce bir vücuda sahipseniz tarzınıza göre vücudunuzu daha iyi saracak ya da rahat ettirecek kadın üst giyim çeşitleri arasında seçim yapabilirsiniz. Sayfamızda her vücut tipi için tasarlanmış, her bedene uygun, farklı kombinler yaparak kullanabileceğiniz kadın üst giyim modelleri yer almaktadır.

Behice Sağlam ile Kendi Tarzınızı Oluşturun!

Behice Sağlam olarak kadın yazlık üst giyim ürünleri dahil tamamında çok geniş bir seçenek sunuyoruz. Bununla birlikte ürünlerimizin her birinin tasarımına azami dikkat ediyor, aradığınız özgün seçenekleri sayfamızda bulabilmenizi sağlıyoruz.

Kendi tarzını oluşturmak isteyenlere uygun onlarca üst giyim kadın ürünü ile şıklığınızı yansıtırken rahatlığınızdan da taviz vermemenizi sağlıyoruz. Kaliteli kumaşlardan üretilen kışlık, yazlık kadın üst giyim ürünleri uzun süre başarıyla kullanabilirsiniz.

 

Tarz Sahibi Kadınların Tercih Ettiği Üst Giyim Modelleri

Üst giyim kadın şıklığını ve tarzını yansıtan en temel alandır. Bunun için ihtiyacınız olan zevkli ve kaliteli tasarımlardır. Sayfamızda tarz sahibi kadınların tercih ettiği üst giyim modelleri sizleri beklemektedir.

Yılın her mevsimine uygun, günlük, ofis, ev, özel davet ortamlarında kullanabileceğiniz parçaları birbirinden uygun kadın üst giyim fiyatları ile satın alabilirsiniz. Üst giyim ürünlerimizi etek, pantolon, şort gibi alt giyim ürünleriyle, farklı ayakkabı, terlik çeşitleriyle kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Hayallerinizdeki kadın üst giyim ürünlerini sayfamızdan kolayca satın alabilirsiniz.

How can we help you?
Son Gezilenler
Loading...