NET %15 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %15 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %15 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR NET %15 İNDİRİM SİZLERİ BEKLİYOR
Loading...
CATEGORIES
Qualities
Price Range
-

Kadın Etek

 

Kadın Etek

Kadın etek modelleri her zaman en çok tercih edilen alt giyim ürünlerindendir. Kadın Jean etek ve daha onlarca farklı tasarımı sayfamızla sizlerle buluşturuyor, hayallerinizdeki şıklığa ve rahatlığa en kolay biçimde ulaşabilmenizi sağlıyoruz.

Etek farklı tarzlarla uyumlu yapısıyla öne çıkan, çok farklı tasarımları bulunan, yılın her günü, her ortamda çok rahat tercih edilebilen ve onlarca farklı kombin ile herkesin beklentilerini rahatlıkla karşılayan alt giyim ürünüdür. Farklı kumaşlardan, çeşitli stillerde tasarlanıp üretilen eteklerle tarzınızı rahatlıkla yansıtabilirsiniz.

Her yılın en gözde parçaları arasında bulunan etekleri kalın kumaşlardan tercih ederek kış aylarında ve soğuk havalarda kullanabilirsiniz. Yaz ayları için daha ince kumaşlardan ya da daha kısa formlardaki modellerden seçebilirsiniz. Renk ve motif tercihinizi bulunacağınız yere, katılacağınız organizasyona göre ayarlayabilir, gardırobunuzun vazgeçilmez parçaları haline getirebilirsiniz. Bütün etek ihtiyaçlarınızı sayfamızda inceleyerek tedarik edebilirsiniz.

 

Her Tarza Uygun Etek Modelleri

Etek modelleri oldukça fazladır. Bu sayede herkesin tarzına uygun ve ihtiyacına göre bir etek bulmak mümkündür. A kesim etek modelinin beli dar olup aşağı doğru A şeklinde inmektedir. Diz altında ya da daha uzun olabilmekte ve her yılın trendleri arasında bulunmaktadır.

Balon etek modeli özellikle saten gibi parlak kumaşlardan, büzgülü bir tasarımdadır. Alt kesimi balon şeklinde olduğu için bu şekilde adlandırılmakta ve içeriden dikilmektedir. Kloş etek modeli tam daire şeklinde veya daireye yakın şekilde kesilmekte, beli dar, eteği geniş formda bulunmaktadır. Düz kesim etek modelleri beli tam oturan, kalçadan aşağıya düz inen ve ekseriyetle uzun olan modellerdir.

Etek modelleri arasında en çok rağbet görenlerden birisi kalem etek olup yüksek belli, belden itibaren dümdüz, kalem gibi, diz altına ya da dize kadar inen modeldir. Pilili etek modeli farklı biçimlerde pililerle ve kemerle kullanıma sunulan eteklerdir. Büzgülü etek modelleri beli büzgülü eteklerdir.

Bütün bu etek modelleri yanında üstü dar altı geniş etek, evaze etek, peplum etek, katmanlı etek, lale etek, fırfırlı etek, geniş kemerli etek, büzgülü uzun etek, şemsiye etek, peştamal etek, pantolon etek, şort etek gibi çeşitler vardır. Ayrıca etekler boyutlarına göre de ayrılmakta, boyutlarına göre de kısadan uzuna doğru mini etek, kısa etek, midi etek, maxi etek olarak sıralanmaktadır.

Şort etek son yılların en popüler etek modellerinden birisi olup etekle şortun bileşimi bir tasarım kullanılmaktadır. Şortlarda olduğu gibi bacak bölgesinde pantolon tasarımı öne çıkmakta, fakat dıştan görünüm şort gibi olmaktadır. Özellikle spor giyinmek ve hareket özgürlüğü elde etmek isteyen, etekten de vazgeçemeyen kadınların tercihi şort etek modellerinden yana olmaktadır.

Mini etek her zaman en gözde etek modellerinden olup boyu en kısa etektir. Belden başlayıp diz üstünde bitmekte, oldukça kısa bir boya sahip olmaktadır. Kısa etek ise mini etekten daha uzun olup belden başlayız diz kapağı seviyelerine kadar uzanmaktadır. Hem kısa etek hem de mini etek modelleri başta ofis ortamları olmak üzere davetlerde, partilerde, günlük yaşamda ve diğer alanlarda tercih edilebilmektedir. Sayfamızda bütün bu etek modelleri farklı renk, kumaş, boyut, tasarım ve fiyat seçenekleriyle sizleri beklemektedir.

Her Vücut Tipine Uygun Etek Modelleri

Etek modelleri arasında seçim yaparken bazı hususlara dikkat etmeniz daha sağlıklı tercihler yapmanıza yardımcı olacaktır. Öncelikle etekten beklentinizi belirlemelisiniz. Ardından da vücut tipinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız.

Vücut tipleri genel olarak armut vücut tipi, dikdörtgen vücut tipi, elma vücut tipi ve kum saati vücut tipi olarak ayrılmaktadır. Her vücut tipinde alt ve üst bölgelerin kalınlığına ve metabolizmasına göre değişmektedir. Her etek modeli her vücut tipinde aynı şıklığı göstermeyeceği veya beklentilerinize cevap vermeyeceği için seçici olunmalıdır. Sayfamızda son derece geniş etek modelleri yer almaktadır. Böylece vücut tipinizi göz önünde bulundurarak kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

 

Behice Sağlam ile Kendi Tarzınızı Oluşturun!

Etek kombinleri farklı şekillerde olabilmektedir. Behice Sağlam olarak her biri özel tasarlanmış, birinci sınıf kumaşlardan üretilmiş, ince detaylar ön plana çıkarılmış, modaya uygun etekleri beğeniye sunuyoruz. Evde, dışarda, ofiste, okulda, partide, davette ve diğer bütün ortamlarda severek kullanabileceğiniz, farklı kıyafetlerle kombin edebileceğiniz etekleri beğeninize sunuyoruz.

Kendi tarzınızı oluşturabileceğiniz etek kombinleri arasında farklı üst giyim ürünlerini kullanabilirsiniz. Gömlek, tişört, crop, bluz ve daha fazlasını tercih edebilirsiniz.

Tarz Sahibi Kadınların Tercih Ettiği Etek Modelleri

Tarz sahibi kadınlar etekleri her mevsim, her ortamda kullanabilirler. Bunun için sayfamızda Jean etek modelleri, desenli etek modelleri, pileli etek modelleri, şortlu etek modelleri, yırtmaç etek modelleri, denim etek modelleri, örme etek modelleri ve daha fazlası yer almaktadır. Beyaz, yeşil, mavi, siyah, lacivert, kırmızı, turuncu gibi renklerde tek renkli modeller yanında karma renkli modeller de tarzınızı yansıta bilmeniz için birbirinden uygun fiyatlarla sizleri beklemektedir.

Devamını Oku
How can we help you?
Son Gezilenler
Loading...